| Gearga a întrebat:

Salut, imi place sa studiez omul, in general...
Vreau niste titluri de carti din care pot invata orice despre om: cum sa ma fac placut, cum sa abordez, cum sa manipulez etc, limbajul trupului etc.
Cred ca are legatura cu NLP-ul.
Va rog, cat mai multe titluri, chiar vreau sa citesc cat mai multe si sa aplic cat mai rapid. Vreau sa inteleg cat mai bine oamenii si sa ma fac si eu inteles.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

"Secretele succesului", Dale Carnegie. E unul dintre titlurile care te-ar putea interesa.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mergi la biblioteca la raftul de psihologie. Ca sa cumperi sunt cam scumpe. Ai si pe Youtube multe. https://www.youtube.com/watch?v=4uf3Prl8JWA&t=34s