| wrapper23 a întrebat:

La anul o sa trebuiasca sa-mi aleg facultatea pe care o voi urma. Mie imi place foarte mult jurnalismul (in special cel sportiv), inca de pe vremea cand eram in scoala primara. Problema e ca o sa termin un liceu economic. Oricum, nu cred ca reprezinta un lucru prea grav, pentru ca am cultura generala, citesc mult si imi place sa si scriu.
As vrea sa stiu ce facultate imi recomandati (cu taxa sau fara) si de ce este nevoie la admitere in cadrul recomandarilor voastre.

Va multumesc din suflet!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fjsc.ro/ in bucuresti sau
http://www.upit.ro/index.php?i=40 la pitesti
in ambele am prieteni si spun ca sunt facultati ok
nu conteaza ce termini atata timp cat ai determinare :p