| daria_4153 a întrebat:

la toti! stiti cumva cum se obtine o bursa pentru facultatea de vest din timisoara? sau o bursa pentru o facultate in tarile straine cum ar fi in germania sau anglia...va rogg spuneti-mi.[e pentru o prietena ] ast raspuns multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Bluef4 a răspuns:

Pai cred ca in primul rand trebuie sa intre pe site-ul facultatii unde doreste sa primeasca bursa si sa le scrie un email in care sa le ceara informatii. Ele vor veni pe adresa in 5 zile lucratoare. Apoi sa vada conditiile burselor si daca le indeplineste sa aplice pentru bursa. Facultatea o va anunta daca a primit apoi bursahappy