| criss0081 a întrebat:

m-am inscris la stiinte agronomice la distanta. tipa de la secretariat a zis ca sigur intru ca am medie mare.care stiti daca pot sa beneficiez de cazare in camin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai inscris la ID, n-as prea crede ca primesti camin. Poate doar in sesiune. Insa cred ca ar trebui sa incerci, mergi la administratia caminelor si intrebi. Incercarea moarte n-are, pentru ca in fond - esti un student ca toti ceilalti studenti si ai drepturi egale.