| JderDeMunte a întrebat:

Salut, maine trebuie sa ma prezit la scoala pentru a sustine un examen de corigenta. Invat pentru corigenta debla inceputul vacantei de vara, iar in prezent stiu toate lectiile la perfectie. Totusi am foarte mari emotii si sunt foarte stresat ca nu voi trece. Deci. Ce pot sa fac in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Salut. Iti pot spune cu mana pe inima ca nu va fi ce te astepti laughing La corigente nu prea se lasa repetenti.o sa-ti dea cel mult niste exercitii usoare sau chiar o foaie goala si sa scrii ce ai invatat. Deci nu iti mai face atatea griji pentru nimic... Adevaratele problem vor aparea mai incolo, acum bucura-te de adolescent. Succes big grin

1 răspuns:
| Teodorel a răspuns:

Crede in tine
Citeste o rugaciune
'Hai ca viata e usoara
Nu gandi ca este greu
Fa ce poti cu bucurie
Restul face D-zeu'