| alexland12 a întrebat:

Salut, stie cineva ce ore se fac la Seminarul Teologic "Sf. Vasile cel Mare" din Iasi la profilul "patrimoniul cultural"?

Răspuns Câştigător
| byzantion a răspuns:

La profilul teologic pastor. sunt:Educatia fizica, istorie, mate, muzica, geografie, VT
limba romana, istoria artelor, liturgica, educatie plastika, sculptura,
desen culoare, psihologie, fizica, informatica, NT, franceza, engleza, chimie, biologie, antreprenoriala... cred ca astea si la patrimoniu.