Întrebare recomandată | TheAnnoyingRocker a întrebat:

Stie cineva in ce consta mai exact examenul de admitere la Babes Bolyai pentru facultatea de jurnalism? M-am uitat pe site-ul lor dar nu gasesc nicaieri informatiile necesare si vreau sa stiu ce examene o sa sustin pe langa diploma de BAC!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să dai din zoofilie. Şi dacă nu iei, vei continua să faci materia asta şi la jurnalism, doar că te vor repartiza la seral. Aşa că pune mâna şi studiaz-o, mai ales secţiunile legate de melci şi ornitorinci.