| teodore15 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi cartea de teste pentru admiterea la U.M.F Iasi, si de la ce editura trebuie sa fie manualul de biologie?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Caută la Junimea, Esculap sau Casa cărţii.

Pa-pa.

| ascovit a răspuns:

Cartea de teste o gasesti la editura "Gr. T. Popa" U.M.F. Iasi

Manualul de biologie este cea de clasa a XI-a, avand drept autori pe Aurora Mihail si Florica Macovei, de la editra Bic All

Mult succes miercuri la admitere :*

| ascovit a răspuns:

Cartea de teste o gasesti la editura "Gr. T. Popa" U.M.F. Iasi

Manualul de biologie este cel de clasa a XI-a, avand drept autori pe Aurora Mihail si Florica Macovei, de la editra Bic All

Mult succes miercuri la admitere :*

Întrebări recente