| MinezoneBEN132 a întrebat:

Sunt a9-a pe stiinte sociale, dar am vrut pe mate-info si cred ca o voi face pentru ca vreau sa ma indrept spre acel domeniu.
Intrebarea mea este: exista vreo diferenta de materie sau programa la Lb.Romana dintre stiinte sociale si Mate-info? Adica daca e mai usor la romana la mate-info asa cum e mai usor la mate la un stiinte sociale fata de mate-info

1 răspuns:
| Narco a răspuns:

Da, Limba Romana ca materie este mai usoara pe Mate-Info decat pe stiinte sociale.