| leoleutzu395 a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si ma gândeam sa urmez la facultatea de matematica informatica din București. Imi puteti spune cum este acolo? Cum este admiterea, daca găsesc repede un loc de munca dupa terminarea facultății!

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Ca sa torturezi si tu copii la randul tau cu matematica?
Eu as vrea să fie trasi la răspundere toti profesorii de matematica care m-au torturat in toată școala și amenințat
SA FIE NUMIȚI TORȚIONARI si sa nu li-se prescrie fapta niciodată
sa primesaca aceeasi pedeapasa ca si tortionarii din inchisorile comuniste
pentru ca pe mine m-au torturat
si am ajuns om mare chiar fara matematica am 2 facultati si multe cursuri postuniversitare in america elvetia si Grecia
si la ce mi-a folosit matematica in viata la nimic
doar sa am sechele si scarba cand ma gandesc la scoala

| eamrle a răspuns:

Desigur vei gasi un loc de munca, dar mai intai trebuie sa ai placere in acest domeniu.