| ada8476 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si as vrea sa stiu ce parere aveti deespre liceul Dinu Lipatti din Bucuresti. Si ce probe se dau pentru a intra la actorie.

Funda!

2 răspunsuri:
| ChristinaLVU a răspuns:

Da, se dau probe. Dar daca nu ai dat pana acum nu mai ai cum sa intri pentru ca, calculatorul o sa respinga liceul. Este un liceu bun, ti se cer multe si trebuie sa ai un talent desavarsit. Nu trebuie neasparat sa faci liceul daca iti doaresti sa te faci actrita. Poti sa dai peste 4 ani la Facultatea de teatru si film. Eu asa o sa fac, pentru ca nici eu nu am apucat sa dau proba.

| ada8476 explică:

Multumesc pentru raspuns