| Awolnation a întrebat:

Sunt clasa a 9-a profil filologie iar din clasa a 10-a vreau să mă transfer pe bio-chimie căci la mate-info mai mult ca sigur nu m-as descurca! La chimie am o profesoara exigenta și chiar daca sunt la uman, învăț chimie foarte bine deci cred că m-aș descurca. La biologie știu că e doar de tocit. Întrebarea mea este: la ce se dau diferentele? (Vreau să mă transfer la sfârșitul clasei a 9-a, adică atunci când încep clasa a 10-a sa fiu la bio chimie, în același liceu în care sunt și acum)

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Pai info cred.Pentru ca la stiintele naturii faci info in a noua si a zecea, iar la uman deloc.Nu ai de ce sa te sperii.Informatica nu e grea la stiinte si daca te transferi tot in liceu sunt sigura ca te vor trece.Imi amintesc ca am facut doar notiuni de baza, deci nu ai de ce sa iti faci griji.