| RazvRazvan5456 a întrebat:

Sunt clasa a 9a si sunt la un liceu cu profil doar de Matematica -Informatica. Stiu ca mai am pana la facultate, dar totusi as vrea sa ma axez pe cv materii mai importante. Chiar nu stiu unde as merge mai departe, la fecultate, dar m-am gandit la Mecanica, poate pe viitor mi-as schimba parerea.
Dar deocamdata pe ce materii mi-ati recomanda sa apas putin mai tare? Nu pot zice ca sunt un elev foarte bun, dar ma descurc cat de cat. Nu as vrea Matematica.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mecanica fara matematica nu se poate. Reorienteaza-te!