| Maravilla a întrebat:

Salut, sunt cls. XI si am ramas semestrul trecul la mate cu 3 iar semestrul acesta probabil cu 4 voi ramane. Sunt constient ca voi ramane "olimpic" pe vara, deci intrebarea mea este: Ce nota imi trebuie la corigenta pentru a promova clasa. Am intrebat cativa prieteni care au mai ramas si mi-au spus ca imi trebuie orice nota peste 4 pentru a trece, asa ca vreau un raspuns sigur de la cineva care este profesor sau cineva care stie exact cum sta treaba. Mie imi este teama sa nu imi trebuiasca un 7. Eu stiu ca media anuala cu nota de la corigenta trebuia sa iasa 5 pentru a promova insa astept un raspuns sigur.

Ms mult,

Răspuns Câştigător
| hey97 a răspuns:

Note mai mari de 5 clar! iti sugerez sa incepi meditatii happy BAFTA SI funda