| Dragosh97 a întrebat:

Salut, sunt din Galati, si am terminat clasa a VIII-a, am media de admitere 8.60, si nu stiu ce sa aleg liceul Dunarea sau Cuza.
Va rog frumos cat mai multe sfaturi!
Funda!

4 răspunsuri:
| Dragosh97 explică:

Eu vreau la mate-info (profil).

| IRanOutOfNames a răspuns:

Hey, sunt din Galati, intru si eu la liceu. Eu zic sa alegi cuza daca ai media destul de mare.E muuuult mai bun decat dunarea.winking

| HoricaShark a răspuns:

Eu zic sa te duci la Cuza deoarece sunt profesorii foarte buni si e foarte tare liceul iar cu media ta cred ca o sa te incadrezi foarte bine, acum depinde si la ce profil vrei sa te duci. Sper ca te-am ajutat.

| DianaAlinaE a răspuns:

Eu am terminat anul asta Dunarea. La cuza profesorii sunt foarte exigenti si stiu asta de la prietenii mei care au fost acolo.