| RockLife a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 10-a, si maine dau test la biologie, din tesuturi vegetale si animale, si nu stiu exact ce sa invat, pentru ca ne-a predat cam mult. Stiti cumva din ce se da? Ce definitii, si etc.

Răspuns Câştigător
| Stefxn a răspuns:

Eus tot intra 10a da nu dam inca test... pe noi ne-a invatat tipurile adica clasificarea fiecaruia, am facut desene si ne-a aratat ce-i pe ele nea mai invatat ce substante contin fiecare... ideea e ca depinde de profesor de pilda la mine cand o sa dea test o sa dea din orice.