| Cristian2322001 a întrebat:

Salut,sunt in clasa a 8a si nu ma pot decide la ce liceu sa ma duc (preferabil Bucuresti)... caut ceva la care ma pricep..si sa fie si putin mai usor..si cu o medie de admintere intre 8 si ceva si 9
plzzz help me!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi alege un liceu din lista de la linkul următor - vezi pag. 2-4 :
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=10&page=2

Preferabil să alegi o specializare de Filologie sau Ştiinţe Sociale :)

Toate cele bune.