| Dragosh97 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII a si peste putin timp va trebui sa completez fisa de admitere in liceu.
Dupa parerea voastra, care ati trecut printr-un astfel de moment, ce profil ar trebui sa aleg?
Mentionez ca am media in jur de 9, 9 si ceva.
Funda fara discutie!

Răspuns Câştigător
| FailL a răspuns:

Mergi pe informatica daca vrei sa ai si un job in viitor.

4 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

La ce scoala esti?

| BTWIN a răspuns:

Daca iti place mate da la mate-info sau mate-info intensiv... daca vrei sa scapi de mate laughing da la stiinte sociale ai doar2 ore de mate, daca vrei sa dai mai departe la medicina e bine sa faci chimie-biologie, depinde si ce materii iti plac tie

| Irinush30 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar acum am hotarat mate-info.din mai multe motive :unul ar fi ca am mai multe optiuni pentru facultate...dar depinde si de ce materii iti plac:*

| OwlFeather18825 a răspuns:

Daca stii bine mate si iti place, alege mate-info. Daca nu, stiinte.Depinde ce iti place. Daca iti plac limbile straine alege uman, iar daca vrei sa mergi la facultate de medicina, chimie-biologie.