| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la facultatea de inginerie mecanica si mecatronica anul 1 pe domeniul mecatronica si robotica si in semestrul 2 am vazut ca o sa incep sa fac fizica (fizica 1) deci imi poate spune cineva ce lectii ar trebui sa repet la fizica inainte de inceperea semestrului? (As vrea doar lectiile mai importante pentru ca nu am cum sa repet toata materia). Multumesc.

P.S: Scuze daca nu-i categoria buna pentru intrebarea asta.

P.P.S: Dau funda

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Cu regret, dar fizica, matematica, nu sunt obiecte la care sa inveti cateva lectii "importante". Acolo, daca nu stii totul, nu stii nimic!