| Andrei196RO a întrebat:

sunt la filologie engleza si vreau sa ma mut la filologie simpla. Stie cineva daca pe diploma de bac scrie ca am terminat filologie engleza sau scrie doar ca am terminat profilul uman (Diplomele sunt asemanatoare si daca termini engleza intensiv si daca termini filologie simpla?)

1 răspuns:
| lov3ya a răspuns:

Daca te muti la filologie simpla o sa-ti scrie pe diploma de bac ca esti absolvent al profilului filologie, nu scrie sectia pe diploma
apropo ai mai multe avantaje daca ramai la filo engleza