| C0sMiN36 a întrebat:

Sunt la profil real (mate-info) clasa a 9-a si vreau sa ma transfer la stiinte sociale din diferite motive. As vrea sa va intreb cum trebuie sa procedez si cel mai important, la ce materii trebuie sa dau diferenta?

1 răspuns:
| AlexSkate12345 a răspuns:

Un liceu destul de bun, este Marin Preda, din cate am auzit. Trebuie sa te duci la directoarea/directorul din liceul unde vrei sa te muti si o sa-ti dea un acord sau nu. Si trebuie sa te duci si la directorul/directoarea din liceul tau si sa faci la fel. Daca nu merge, le dai un parfum sau ceva. Merge. Si dai diferenta la Latina. Bafta!