| allynutsa a întrebat:

Sunt o inraita cititoare de carti si, la cei 18 ani ai mei, ma pot lauda cu toata biblioteca personala citita. Citesc aproape orice ( fara poezie), dar as dori sa citesc si romane cu ceva intriga.adica sa ma tina mai mult in suspansthinking Ce-mi recomandati? Pot fi autori straini sau romani.

Răspuns Câştigător
| Binevoitor a răspuns:

Recomand: "Alchimistul" de Paulo Cuelho

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai citit ceva de John Grisham? Dar Jeffrey Archer? Ti-i recomand cu caldura. John Grisham, in special, are niste thrillere juridice foarte bune. Au aparut la noi in editura RAO, foarte bine traduse.

| BDorin a răspuns:

Http://book.dirlink.ro/ un site de unde poti descarca carti, majoritatea in format .PDF si .DOC

| Jessie_9908 a răspuns:

Tata Bogat, Tata Sarac de Robert Kiyosaki - gasesti cartea pe www.cartidownload.ro

| alexutza1183 a răspuns:

Stephen king-shining, este frumosa si te tine si in suspans
Koji Suzuki-Ring (este si film, dar cartea este de 1000 de ori mai buna)
Cam asta am avut in minte, succes si lectura placuta!