| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Știe cineva dacă la facultate la examen se permite cu calculator de buzunar, pentru calcule la probleme.
Mersi.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da fix la Facultate când se presupune ca stinsă faci deja niște calcule laughing
Nu te lăsa ăștia în 12 ani de școală...

| Glenky a răspuns:

Salut. Asta depinde de fiecare profesor in parte. In caz ca nu stiai, fiecare profesor isi face proriile reguli de desfasurare a examenelor la facultate. Unii imi verificau pana si legitimatia si buletinul, altii intarziau la examen sau uitau ca le avem. Depinde de om.