| Cenation a întrebat:

A terminat cineva caietul de istorie pt clasa a 7-a de la editura Art? Am nevoie urgent! Doamna profesoara a zis ca daca nu-l terminam pana cand incepem scoala, o sa ne puna nota 4(si nu glumea, este foarte dura si exigenta). Caietul este foarte dificil si nu am avut timp sa il fac pt ca am avut la multe materii mai importante.

Funda!

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Mai ai o luna pana incepe scoala asa ca dai bataie.

Deja sunt satul de profii astia de 2 lei care habar nu au cum sa predea si fac atata mare valva. Daca erai mai mare iti spuneam sa ii trimiti sa faca din nou modulul pedagogic.