| The4Ever a întrebat:

Am dat teza la chimie, iar ceilalti au dat test. Ma va mai asculta?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Daca vrea profesorul te asculta, daca nu. nu/
Daca ai sufieciente note nu ar trebui sa te mai asculte

4 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Depinde de profesor, ce note si cate note ai! (:

| Andreea555012 a răspuns:

Dacă profesorul considera ca ai destule note nu. Dar e posibil dacă tu nu ai dat test.

| T0ZY a răspuns:

Aduna in total cate ore ai la chimie si fa +1.Adica de ex daca am 3 ore de chimie pe saptamana mai adaug una in plus 3(ore pe saptamana)+1=4 (note total) De atatea note ai nevoie pentru a ti se incheia media.

| Purecel_Alexandru_1990 a răspuns:

Depinde de profesor daca ai note destule dar daca clasa a dat test asta inseamna ca ori o sa dai tu testul singura ori o sa te asculte