| sandel96 a întrebat:

Salut TPU,am de facut un proiect despre cultura FRANTEI si nu stiu nimic un link ceva orice va rog dau funda !

Răspuns Câştigător
| Andrewz a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Cultura_Fran%C8%9Bei poate te ajuta cu ceva.

3 răspunsuri:
| MiSSyoUNow a răspuns:

Pai da pe wikipedia.acolo vei gasi sigur, si poti sa ai certitudinea ca au date corecte. aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Cultura_Fran%C8%9Bei

| dEmEnt0rR a răspuns:

Frate nu mai veni niciodata cu intrebari de astea.aici nu iti faci temele da? cauta pe google.ce ti-e asa greu sa dau search " cultura frantei".nu cumva vrei sa te si stergem la funda aici pe TPU?