| ionika17 a întrebat:

SaLuT! TPu.Am nevoie de programul office wordpad, si nu stiu de unde l-as putea lua l-am cautat pe multe site-uri, dar in zadar si imi trebuie foarte urgent! Daca il aveti unul dintre voi si daca a-ti putea sa mi-l dati, va rog ca daca as avea la cine sa apelez nu as mai fi aici! Dau funda orice, dar sa fac rost de programul asta!

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Wordpad il ai in calculator. Este un program al Windows-ului. Il gasesti in:
Start
All Programs
Accesories

| ionika17 explică:

Nu este nimic in calculator, si chiar daca era Wordpad ala nu era bun (ala era simplu).Mie imi trebuie Microsoft office 2007 e alta chestie, e program mare...

| jeek0 a răspuns:

Cauta in calculator la tine. pe search scrie wordpad happy