| panda92 a întrebat:

Salut tpu.Am o mare problema,adica nu e chiar mare dar pentru mine asa se vede laughing.
Deci,am sa ma mut la alt Liceu (Nichita Stanescu),si sunt mai emotiva, prin asta vreau sa spun ca imi este frica ca ceilalti colegii sa fie intr-un fel mai destepti ca mine si eu sa ma panichez cand trebuie sa raspund si dupa ei sa rada de mine si sa faca misto in pauze...
Mi-sa mai intamplat asta odata.
Ce ziceti sa fac in legatura cu asta?
Fundaa.

1 răspuns:
| GeantaAdrian a răspuns:

Este doar un sentiment pe care numai tu singura il poti depasi, intotdeauna o sa existe unul mai destept, nu este o problema nici rasul este doar o metoda de socializare atata tot. Eu zic sa fi in continuare tu insuti si sa nu iti mai pese asa tare de cei din jurul tau si sa-i iei ca atare. Bafta.