| Cristyan21 a întrebat:

Am o mare problema, am ramas corigent la fizica pe primul semestru(sunt clasa a 9a) intrebarea mea este ma mai pot transfera la alt liceu? Vreau un raspuns sigur.

10 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Nu, nu poti. Trebuie sa dai corigenta si sa iei 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Conform ultimelor reglementari un elev cu situatia neincheiata nu poate fi subiectul tranferului scolar. De abia dupa ce inchei situatia (dai corigenta) si iei minim 5, poti incepe procedura de transfer scolar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corigenta asta te-a blocat, nu poti acum, daca nu erai corigent te puteai transfera dupa primul semestru. Asa ca va trebui sa o duci pana la capat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,din pacate.

| piratuu a răspuns:

Trebuie sa dai corigenta si sa ai minim media 5.

| Cristyan21 explică:

Ma refer daca acum se incheie primul semestru si am ramas corigent inca nu a inceput al doilea ma pot transfera?

| Cristyan21 explică:

Pana la urma ma pot transfera sau nu?

| Bordeianu_Andrei_1997 a răspuns:

Da te poti

| SpokeZ a răspuns:

NU TE POTI TRANSFERA! Cine zice ca poti vorbeste in necunostinta de cauza, am patit-o pe pielea mea, NU TE POTI MUTA!

| Hamroun a răspuns:

Da.Sunt clasa a 10-a si o colega are exact acceasi sutuatie ca si a ta.Azi dimineata si-a depus actele iar la ora 2 i s-a spus ca din semestrul viitor poate sa mearga la celalalt liceu.happy

FUNDA.