| LeganzaMoonwalker a întrebat:

am o problema. sunt clasa a VI.a si am media 9 la purtare pentru ca am vorbit in ore si alte chestii din astea minore. media anuala la purtare e 9.50. mai pot sa intru la liceul teoretic grigore moisil Bucuresti? si imi puteti da niste sfaturi pentru ce sa le zic parintilor mei despre purtare si media extrem de proasta 8.80. deci.pot sa intru la moisil?

Răspuns Câştigător
| Claudiw a răspuns:

Poţi să intri... rolling eyes
Media la purtare contează doar dacă vrei să intri într-un liceu teologic sau militar.

1 răspuns:
| Renes a răspuns:

Haha,şi eu sunt la moisil, da' din Iaşi.