| HSX a întrebat:

Am si eu o intrebare si ca de obicei aici caut raspunsul. Anul asta am fost clasa 12. Spun am fost pentru ca am fost exmatriculat. Bun, acum am venit in tara si vreau sa ma inscriu la alt liceu. Stiu ca dosarele pentru inscriere s-au depus pana pe 1 august. La mine ar fi vorba de transfer daca vreau sa mut liceul sau ar trebui sa ma reinscriu? Adica pe romaneste, mai pot sau nu mai pot face anul asta? Daca s-a depasit termenul limita pentru inscriere mai e vreo metoda sa nu pierd anul asta? Astept raspunsuri happy

1 răspuns:
| OneGentleman a răspuns:

Sincer doar daca suni la inspectoratul judetean de care apartii si le explici situatia, asa pot ei sa te ajute cumva, fac ei sa fie bine daca intelegiwinking