| Zdog a întrebat:

anul acesta trec clasa a XII a si ma gandesc sa dau la A.S.E Bucuresti, ce parere aveti despre aceasta universitate? Este foarte grea? Avand in vedere faptul ca sunt la un profil uman. Vreau un raspuns cat mai amanuntit despre aceasta universitate big grin

Răspuns Câştigător
| Lion56 a răspuns:

laughing))Am ajuns sa aud si asta. Cineva care isi pune problema ca ASE sa fie grealaughingTu nu citesti toate glumele care se fac despre cat de usoara e?

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

A.S.E-ul are cea mai proasta reputatie. Cred ca din toata tara.

| danutzu96 a răspuns:

Baga meditatii de pe acum la matematica daca vrei ASE.

| Yurisa a răspuns:

La ASE poti sa treci chiar daca ai 4 in examene laughing Acum depinde si ce faci. Daca faci manegement, relatii internationale, bussiness nu faci niciun kk laughing Recomand cibernetica, informatica economica, finante banci.