| XMASTEROX a întrebat:

As vrea sa intru la mate-info intensiv informatica la Dimitrie Cantemir Iasi.Am observat ca mate-info si cel cu intensiv au acelasi cod.Imi puteti spune cum procedez pentru a alege intensiv info?

P.S:Imi poate spune cineva care invata la Cantemir cum sunt profesorii? happy

1 răspuns:
| lapadatgeorge a răspuns:

Salut! happy
In perioada 4-8 iulie, cand iti completezi optiunile treci codul de la mate-info intensiv info, iar cand mergi sa iti depui dosarul la liceul la care ai intrat alegi daca vrei la simplu sau la intensiv! happy

Bafta! big grin