| Desh a întrebat:

Salut TPU! Care e cea mai mică notă pe care o pot lua la examen și să intru la Colegiul Tehnic Costin D.Nenițescu?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce va fi in viitor, doar o ghicitoare in stele/cafea/bobi ți-ar putea spune. Tu invață să n-ai surprize

| dullcat a răspuns:

La liceele tehnologice intra oricine are sub 5 la Evaluarea Nationala.Eu cred totusi ca poti mai mult de atat, de ce tintesti asa jos?

https://observatornews.ro/......29357.html

| Lightshot2006 a răspuns:

Salut. Iti trebuie nota 6.50 ca sa intri garantat. Dar recomandat ar fi sa ai spre 7. Poti intra si sub 6.50, dar de exemplu daca ai 6 fix, e greu sa intri. Cu cat ai o nota mai mare, cu atat ai mai multe sanse, dar 6, 50 e bine pentru Costin D. Nenitescu.