| craiovaoltenia1234 a întrebat:

Cum aflu lista cu elevi intrati in clasa a 9 a la un liceu anume? Adica eu am intrat la filologie si nu stiu cum sa aflu pe internet elevii din clasa mea,tot caut dar nu gasesc! P.S. Am intrat pe adresa liceului respectiv si am dat pe filologie dar acolo imi da elevii si de la filologie bilingv,sunt amestecati,si nu scrie care sunt la filo bilingv si care sunt la filo simplu, scrie la toti filo. ma puteti ajuta? Ofer funda!

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Te duci la liceu si vezi happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Listele cu elevii din fiecare clasă se afişează în perioada 1-15 septembrie la Avizierul liceului - eventual şi pe pagina web happy
Sau, cel puţin, aşa ar trebui...

Toate cele bune.

| Ritsuko a răspuns:

Nicio scoala nu pune pe net listele cu numele elevilor, te duci la scoala si vezi daca e afisat.

| Legend123 a răspuns:

intra pe site-ul liceului tau dai la clase si elevi dai pe clasa ta si acolo probabil e o lista cu elevii din clasa ta..totusi numai este mult pana luni.o sa ii cunosti atunci happy

| AnonimaB100160 a răspuns:

Probabil listele sunt afisate pe undeva pe la liceu ( pe afisier ) sau sunt licee care nu publica inainte clasele, fiecare dirigente isi striga elevii, asa cum a fost la mine in a 9a happy

| Bashiix3 a răspuns:

O sa aflii de pe site(-)ul/pagina de FB a Liceului sau dela scoala. confused