| Popescu_George-Eduard_2000 a întrebat:

daca ar fi sa imi fac un tatuaj, as putea sa intru in probleme la liceu? Mustrare, exmatriculare, etc?

Răspuns Câştigător
| Brigi1998 a răspuns:

Depinde unde îl faci, eu mi.am făcut unul la 16 ani,vara,pe mâna stângă, la încheietură, și când am început şcoala nu am avut treabă, cred că depinde și de profesori, cât de încuiați sunt.
Dar eu nu cred că o să ai probleme.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei cu tatuaje sunt vazuti ca niste "rebeli". Pentru ca esti inca la scoala, ai putea sa ti-l faci intr-o zona pe care o poti acoperi, astfel nimeni nu va sti despre asta si nu vei avea niciun fel de probleme.