| Laurr13 a întrebat:

daca sunt la profilul turism si alimentatie ma pot muta la alt liceu pe profilul filologie bilingv spaniola? daca da ce ar trebui sa fac? sau macar la filologie simplu big grinD

2 răspunsuri:
| Sarcasticu a răspuns:

Dând examen de competență pentru profilul la care vrei să aplici. happy

| Ralu2305 a răspuns:

Pentru a te muta la un profil cu bilingv trebuie sa iti dai un atestat de limba, in cazul tau unul la spaniola. Aceste examene se dau in vacantele dintre semestre sau in vacantele de vara. intre timp te poti interesa la secretariatul celuilalt liceu de ce documente ai nevoie pentru transfer. pentru filologie simplu nu iti trebuie nicim special