| CeQe a întrebat:

Deci maine am ora festiva la clasa a 8-a si pana maine trebuie sa fac un discurs pentru profesoara de geografie.precizez ca pe mine m-a apreciat cel mai mult in clasele 5-8 si am participat la olimpiada unde am ajuns pana la faza judeteana.ma puteti ajuta cu un discurs pentru profesoara de geografie? dau fundaaaaa.

1 răspuns:
| CoolGirlMary a răspuns:

Gandeste-te la tot ce a frumos in toata clasa la orele de geografie! ce te-a interesat cel mai mult!