| AlbertTiger0067 a întrebat:

este vorba despre textul "Florin scrie un roman " scris de Mircea Cartarescu...am un ex care zice asa:"Care sunt personajele si ce relatii au intre ele" va rog ajutati-ma dau funda!

sunt cam varza la romanabig grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste cartea cu multa atentie. Este un txt foarte frumos si iti va placea. De asemenea, nu e deloc greu de intels, iar raspunsul la intrebare e usor de gasit in carte. Nu te subestima, sunt sigura ca daca muncesti, poti fi foarte bun la romana si nu va mai trebui sa furi si sa te umilesti ca sa-ti faci tema.