| ManThastDeep14 a întrebat:

eu sunt clasa a 8 a si as vrea sa ma inscriu la liceul Regina Maria (Constanta) si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac.
Ce medie trebuie sa am la Evaluarea Nationala? Eu stiam ca trebuie peste 5 dar la cum s-au schimbat o gramada de lucruri despre admitere nu mai stiu ce medie trebuie sa am. Alt lucru pe care as vrea sa stiu e cand si unde se dau probele)(vreau sa intru pe desen tehnic), am incercat sa caut dar nu am gasit

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"nu mai stiu ce medie trebuie sa am" - nu trebuie să ai o anumită medie. După cât iei, acolo ajungi

"cand si unde se dau probele" -
https://www.edupedu.ro/......ulie-2020/

1 răspuns: