| mjk99 a întrebat:

Eu sunt dintr-o localitate a judetului meu iar la liceu sunt in alt oras, in resedinta de judet ( nu intru in detalii ). Din cate am inteles, pot face saptamana altfel ( 6-10 aprilie ) la liceul de unde provin, in orasul meu natal? Daca e adevarat, trebuie vreun acord de la director, ceva? Multumesc anticipat!
Scuzati categoria big grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AdelinaaaaLvs a răspuns:

Daca te-ai inteles bine cu profesorii si directorul,poti participa fara probleme,dar numai cu acordul lor. Mai bine ar fi sa faci saptamana la liceul unde te afli,ar fi colegii acolo si ai da si bine pe la profesori.E alegerea ta, nu este nicio problema, dar daca ei nu iti vor da voie, nu poti sa faci nimic. Trebuie sa ceri voie si directorului, dar si profesorilor.Mult noroc! Funda?