| SingleForOne a întrebat:

Faci o facultate in limbi straine, absolvezi cu bine. Care sunt primele oportuniti de locuri de munca cu aceasta facultate?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Draga Single, primele optiuni sunt traducator si profesor, dar mai sunt multe oportunitati, toti colegii mei de la Limbi Straine s-au angajat bine, pe cand colegii de la Istorie au mai stat unii prin slujbe proaste, un timp. Corect se spune ''absolvi''.

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nu absolvezi nicio facultate de limbi tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolvezi? N-ai ce cauta acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolvi, nu absolvezi. Și dacă absolvi este logic că absolvi cu bine.

| 1231242 a răspuns:

Traducător sau profesor de engleză, germană ce o să faci pe acolo, în rest ce ai noroc.

| Gaby212 a răspuns:

Mai intai "absolveaz-o" si dupa aia mai vorbim...