| CRC98 a întrebat:

Maine dau simulare la romana si eu nu prea stiu ca e prima simulare ce sa imi iau si eu ma gandeam sa iau numai ghiozdanu cu penarul cu lucrurile pe care imi trebuie!
Cam credeti ca modaliatetea este buna, a da si imi dau aia foaie ca la examen si nu trebuie sa-mi iau eu!

FUNDA, sa imi ziceti si cum vi s-a parut simularea happy

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Da,
I-ati ceva de scris imbraca-te comfortabil astfel incat sa nu simti discomfort nici o clipa

3 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Trebuia sa o intrebi pe profesoara. Nu pe noi. Ea ar putea sa iti explice, sau o colega mai mare.

| GeorgyGirl a răspuns:

Sa fi cat mai calma spun eu si sa fi comoda sa nu te gandesti de cat la ce treuie sa scri.la minne merge defiecare data. bafta! fundabig grin

| oana222 a răspuns:

Eu am dat anul trecut si e destul de simplu. BAFTA!