| ZappTV a întrebat:

Nu stiu cand vedeti voi intrebare asta dar. mai este inca o saptamana pana la vacanta de iarna, iar media se incheie cu o saptamna dupa ce se termina vacanta. eu nu ma pot duce sa dau un test la fizica fiindca sunt in spital deoarece am dureri acute in gat. credeti ca dupa ce se termina vacanta o sa dau testul ala la fizica? sper ca da, deoarece vreau sa mi se incheie media.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte, ca vei da testul dupa vacanta, ori te va asculta profesorul, ca sa-ti inchida emdia.
Tu ai nevoie sa te faci bine acum, mai ales ca spitalizarea ta, confirma ca esti bolnav.
Hai cu sanatate maxima!

| alky13 a răspuns:

Fie testul, fie te va asculta din materia de la test, n-are cum sa nu te-ncheie din motive medicale