| xDeniilalaxd a întrebat:

Numai ce am terminat cu evaluarea nationala si nu ma pot hotari la care liceu din Timisoara sa dau. Vreau la mate-info (mentionez ca am media de admitere 9, 51) si nu stiu daca sa merg la Colegiul National Banatean sau la Grigore Moisil. Mi s-a zis ca la Moisil e extrem de greu cel putin in primii ani, pana te obisnuiesti. Help?

Răspuns Câştigător
| mony2001 a răspuns:

Buna. Eu cred ca ar trebui sa dai la Colegiul National Banatean. Dar o idee si mai buna ar fi sa te duci unde crezi tu ca e mai bine. Fundita?