| st0ne a întrebat:

Pentru voi ziua asta e... "frumoasa" da pentru mine nu ecrying.
Ieri cu un coleg in pauza am merg afara in curtea scolii sa facem intrecere: care da peste scoala, si chair in acel moment m-a vazut doamne de geografie, chemata de un coleg spunandu-i ca dam in geamuri cu zapada. Mi-a scazut 2 puncte la purtare(OMG) cu creionul. Credeti ca se poate sterge nota la purtare, ca si unui coleg a sterso.
Daca ii duc niste portofolii si ii cer scuze sterge?
Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Laryley a răspuns:

Pai daca e pusa cu creionul, ea se va consulta cu ceilalti profesori si va propune scaderea notei la purtare...acum depinde, daca ai cazier in scoala aia. Daca profesori accepta atunci ti`o va scadea dar daca nu, va fi data uitariihappy

2 răspunsuri:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Poate te va ierta daca ii ceri scuze si ii promiti ca nu se va mai intampla!

| PinkPanter a răspuns:

Uite, si eu am patit asa si sunt FATA! Dar apoi am dat raspunsuri bune, invatam din manual lectia dinainte si o stiam si pana la urma mi-a sters punctele scazute la purtare.
Dar nu a fost usor! sad Trebuia sa aduc informatii despre lectia respectiva, etc. etc.
Deci BAFTA! happy