| Nicki18 a întrebat:

pentru ziua de marti eu si citiva colegi trebuie sa facem ora clasei in locul dirigintei. avem nevoie de o tema interesanta care sa-i intereseze pe toti si sa fie si distractiva.ar fi si mai bine daca ati putea sa ne dati si citeva idei de jocuri distractive(dar nu chiar copilaresti, astfel incit sa ii intereseze pe toti). Funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Ora de dirigenție... hmm. Puteți face un. hmm, LOTTO? Adică scrieți întrebări multe gen "Ce fel de aparat îți place?„ "Cu cine te înțelegi cel mai bine din clasă? „ și să le puneți într-un pahar, să le amestecați să fiecare să extragă o întrebare și să răspundă! happy. Dacă mai îmi vine ceva în minte, te anunț happy
SUCCES.

4 răspunsuri:
| liiaa a răspuns:

Incearca rebusuri, ghicitori, etc.

| ymary a răspuns:

Daca este ora de dirigentie zic ca ar fi super sa vorbiti despre voi ca si persoane ..sa incercati sa va cunoasteti mai bine. Pregateste-ti cateva intrebari serioase, dar si amuzante, iar toti ceilalti sa raspunda la ele. :* funda?

| Alina_Roxana_1999 a răspuns:

Tema ''Ce fac sa fiu mai bun '' si puteti sa o dezbateti impreuna!

| AlexMihai444 a răspuns:

Cum sa fiu un om mai bun am folosit-o a fost cea mai tare din clasa de la mine happy