| 6Anonim9 a întrebat:

Stie careva daca sunt impuse unele materii din care trebuie sa dai bacu' ca sa poti intra la Facultatea de protectie a mediului? Am cautat pe site-urile diferitor facultati, si nu am gasit nimic... Eu sunt la profil economic, dar voi da bac din mate, romana, engleza, geografie/istorie/biologie si economie... Asa stiu, deci daca raman la profilul asta unde cunosc profii si colegii, o sa pot sa dau la protectia mediului?(Zootehnie) Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca o sa poti da admitere, nu conteaza profilul liceului absolvit si materiile la care dai bacalaureatul, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune!