| anonim_4396 a întrebat:

un sfat va rog : ce facultate sa aleg (am terminat mate - info)? multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Tobiii a răspuns:

Aici nu mai e loc sa intrebi pe TPU..adik, sti...e viitoru tau in joc, e ultimu stagiu de scolarizare si cel mai important deci tu trebuie sa alegi si sa te gandesti ce job ai vrea sa faci si sa iti si placa. Cat despre ce facultate, dupa profilul mate info poti face aproape orice facultate!

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Automatică și calculatoare, la Politehnică.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In primul rand :felicitari! Nu e un profil usor. Cred ca e bine sa te orientezi spre politehnica sau arhitectura.Sunt meserii de viitor si remunerate foarte bine. Oricum, daca ai o medie buna, ai o paleta larga de optiuni.

| jolijoli a răspuns:

Politehnica daca iti plac aceste doua materii