| lazzaruss34 a întrebat:

Salut TPU, vreau să mă înscriu la Palatul Copiilor Botosani dar nu știu dacă trebuie să particip la vreo preselecție (am fost când eram mai mică la dans modern și s-a făcut preselecție)?
P.S vreau să dau la muzică!

Răspuns Câştigător
| Hope1992 a răspuns:

Buna,din ce stiu eu Palatul Copiilor e un loc unde te duci daca ai anumite inclinatii sau vrei sa inveti ceva.E gratis sau asa a fost cand am fost eu mica.Se face preselectie daca va trebui sa mergi la concursuri probabil, dqr in rest ar trebui sa fie gratuit.